Finał Strefy Ciszy za nami! Zapraszamy za rok!

 

29 lipca 2018 r. kolejna edycja Festiwalu Strefa Ciszy dobiegła końca! Dziękujemy Publiczności i Artystom za wspaniałe podróże muzyczne we wszystkich kierunkach świata. Czy wiecie, że wspólnie doceniamy wyjątkową akustykę ogrodów Muzeum Łazienki Królewskie już od pięciu edycji festiwalu? Widząc uznanie publiczności z ogromną przyjemnością już myślimy o kolejnej :)

Już teraz zapraszamy do Strefy Ciszy za rok, a tymczasem zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na Facebooku. gdzie będą pojawiać się fotograficzne wspomnienia z festiwalu.

Z ogromną przyjemnością dziękujemy Zespołowi Muzeum Łazienki Królewskie za owocną współpracę. Szczególne podziękowania kierujemy do Sponsorów i Partnerów Festiwalu Strefa Ciszy. Bez Państwa zaangażowania nie byłoby tego wspaniałego wydarzenia. Festiwal Strefa Ciszy odbywał się dzięki wsparciu Miasta Stołecznego Warszawa oraz dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2018”. Medialne wsparcie otrzymaliśmy od Radia RMF Classic oraz portalu czasdzieci.pl .

Z myślą o kolejnej edycji zapraszamy do partnerstwa oraz mecenatu Festiwalu Strefa Ciszy, a muzyków zachęcamy do przesyłania ofert koncertowych. Kontakt: biuro@muzykajest.pl  

Partnerzy i organizatorzy Festiwalu Strefa Ciszy

Festiwal Strefa Ciszy

realizacja: estinet.pl