Scena Otwarta: STAYnia Międzypokoleniowy Klub Piosenkowy i Kapela Klubowa
Międzypokoleniowy Klub Piosenkowy to amatorska grupa śpiewacza, stworzona dla czystej przyjemności śpiewania, złożona z entuzjastów w każdym wieku. Grupa ma w repertuarze tradycyjne piosenki wielu kultur, w tym również polskie. Precyzja wykonawcza nie jest dla nas podstawowym priorytetem, jesteśmy bowiem przekonani, że najważniejsze jest samo śpiewanie, zgodnie z maksymą „ćwiczenie czyni mistrza”, a pozytywne emocje i integracja osób śpiewających są najważniejszym pożytkiem. Zespół nie jest klasycznym chórem i nie ma dyrygenta. Określić go można jako grupę śpiewaczą, do której bez przesłuchań przyjmujemy wszystkich spragnionych śpiewania.Tworzymy zintegrowaną, wielopokoleniową społeczność, otwartą na muzykę i na wspólne spędzanie czasu.
Prowadząca Międzypokoleniowy Klub Piosenkowy: Justyna Jary – znana warszawska wokalistka, autorka muzyki i tekstów, aktorka i producentka, ceniona instruktorka wokalna.
Prowadzący Kapelę Klubową: Łukasz Owczynnikow – znakomity, wszechstronny i niezwykle aktywny kontrabasista i aranżer.
Międzypokoleniowy Klub Piosenkowy z Własną Kapelą STAYNia to grupa miłośników tradycyjnych pieśni zarówno polskich jaki zaprzyjaźnionych narodów.
Śpiewają w parkach, na trawnikach, w prywatnych ogrodach. Niniejszy koncert przygotowali pod kierunkiem wokalistki i producentki Justyny Jary oraz kontrabasisty Łukasza Owczynnikowa
Większość piosenek wydana będzie w Śpiewniku STAYni pod redakcją Roberta Lipki i Łukasza Owczynnikowa.
Justyna Jary – śpiew, kierownictwo muzyczne
Łukasz Owczynnikow – kontrabas, kierownictwo muzyczne
Bartosz Smorągiewicz – saksofon
Grzegorz Toporowski – akordeon
Wojciech Lubertowicz- instrumenty perkusyjne


