Melomaluszki na Festiwalu Strefa Ciszy!

Zapraszamy na wyjątkowe koncerty dla rodzin z najmłodszymi dziećmi w ramach Festiwalu Strefa Ciszy!

Zapraszamy w sobotę i niedzielę o godzinach: 10:00, 11:00, 12:00, 14:00, 15:00. Zajęcia trwają pół godziny :) Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!

Projekt Melomaluszki to program edukacyjno kulturalny dla dzieci przygotowany z myślą o niemowlętach, dzieciach w wieku przedszkolnym i ich rodzicach, dziadkach, wujkach i ciociach, zainteresowanych taką formą spędzania czasu z dziećmi i otwieraniem ich na muzykę. Kształt koncertu wynika z potrzeb i możliwości percepcyjnych małych dzieci. Utwory są krótkie i zróżnicowane, mają przejrzystą fakturę. Wykonawcy nawiązują bliski kontakt z publicznością. Interakcji sprzyja brak dystansu i tradycyjnego podziału na scenę i widownię.

W najbliższy weekend zagrają dla nas:

trąbka- Jacek Wieczorek 6.07/ Łukasz Rafiński 7.07
puzon – Tomasz Marczyński
tuba – Jarosław Szymeczko
perkusja – Jan Szymeczko
ciocia Ada – Adriana Wdziękońska

„C&A&Fe Band” – to klasycznie wykształceni muzycy, grają też, oprócz klasyki, inne gatunki muzyczne, występują w wielu różnych formacjach. W poprzednim roku, na festiwalu „Strefa ciszy” prezentowali się w wersji dixielandowej.
W tym roku zabiorą nas w podróż w czasie: od baroku po czasy współczesne i udowodnią, że tak jak Bach, Mozart czy Chopin uwielbiają improwizować. Razem z ciocią Adą zaśpiewają „Jestem muzykantem konszabelantem” – wesołą, zachęcającą do improwizowania piosenkę z dziecięcego repertuaru.

Partnerzy i organizatorzy Festiwalu Strefa Ciszy

Festiwal Strefa Ciszy

realizacja: estinet.pl