3. edycja Festiwalu Strefa Ciszy za nami!

26 lipca zakończyliśmy tegoroczną edycję Festiwalu Strefa Ciszy. Po raz trzeci mieliśmy okazję do wspólnego przeżywania muzyki w jednym z najpiękniejszych miejsc w Warszawie. Cieszymy się, że festiwal cieszy się tak wielkim uznaniem wśród polskiej i zagranicznej publiczności. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok, a tymczasem zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na Facebooku.

Teraz czas na podziękowania.

Dziękujemy wspaniałej publiczności za liczny udział, wszystkim artystom za świetne występy, a pogodzie za… łaskawość. Dziękujemy Zespołowi Muzeum Łazienki Królewskie za wspaniałą, pełną radości współpracę.

Szczególne podziękowania kierujemy do Sponsorów i Partnerów Festiwalu Strefa Ciszy. Bez Państwa zaangażowania nie byłoby tego wspaniałego wydarzenia. Festiwal Strefa Ciszy odbywał się pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz dzięki wsparciu Miasta Stołecznego Warszawa. Sponsorem Festiwalu jest PZU. Medialne wsparcie otrzymaliśmy od Radia TOK FM, Radia Bajka, Warsaw Insider, magazynu Presto oraz portal czasdzieci.pl .

 

Partnerzy i organizatorzy Festiwalu Strefa Ciszy

Festiwal Strefa Ciszy

realizacja: estinet.pl